Emirdağ OSB İmar Planı  

   

Duyurular  

İletişim Bilgileri

Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Meydanı No:4 Kat: 2 Tel: 0272 442 72 72 Faks:0272 442 72 72 Cep: 0538 330 09 59 E-Posta: bilgi@emirdagosb.org.tr

Devamını Oku

   

Facebook'ta Takip Edin  

   

Kalkınmada ve ilerlemede önemli katkılar sağlayan Organize Sanayilerin ilimiz ve ilçelerindeki durumunu yakından takip eden Vali Tutulmaz, Emirdağ OSB hakkında bilgiler almak ve il merkezi ile koordineli hareket etmek üzere Emirdağ Organize Sanayi Müteşebbis Heyeti toplantısına katıldı.

Toplantıda Emirdağ Kaymakamı Hüseyin Sayın, Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın, İl Genel Meclisi üyeleri ve müteşebbis heyet üyeleri hazır bulundular.

Toplantıda Emirdağ Organize Sanayi Müdürü Oğuzhan Şamil Çil tarafından organize sanayide faaliyet gösteren firmalar, talepler ve bu doğrultudaki ticaret hacminin yanısıra, OSB Müdürlüğü olarak girişimcilere ve mevcut fabrika sahiplerine verilen hizmetler hakkında bilgiler verdi.

 

Emirdağ OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısının açılış konuşmasını yapan Vali Mustafa Tutulmaz; “Ben genelde bütün organize sanayileri ziyarette bulunuyorum. Yıl içinde yapılan toplantılarınıza da katılmak istiyorum. Organize sanayi bölgelerimizdeki gelişmeleri yakından görmek, eksiklerimiz varsa onları tespit etmek, koordine gerektirecek konular varsa gerekli koordineyi sağlamak, diğer organize sanayileri ve benzerlerini yakından görmek adına ilçelerde organize sanayi ağırlıklı bir tura çıktık. Ben hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Gündem maddelerinin görüşülmesiyle tamamlanan Emirdağ OSB Müteşebbis Heyeti toplantısının akabinde Vali Mustafa Tutulmaz, Kaymakam Hüseyin Sayın’a ziyarette bulundu.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından sırasıyla Belediye Başkanlığı, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne ziyaretlerde bulunan Vali Tutulmaz, Emirdağ OSB yerleşkesinde bulunan fabrikaları ziyaret ederek, fabrika yetkililerinden üretimlerle ilgili bilgiler aldı.

 

   
Emirdağ OSB
Tüm Konularla İlgili Arıza Bildirimi İçin Arayınız
Site Yenileme Çalışmalarımız Devam Ediyor
Site Yenileme Çalışmalarımız Devam Ediyor
Emirdağ OSB Gelişiyor
Emirdağ Gelişiyor
   
© Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi Tel: 0 272 442 72 72 Faks: 0 272 442 72 72 bilgi@emirdagosb.org.tr